UK200GROUP

UK200GROUP

UK200Group 1986 yılında kuruldu. Biz dünyanın her yerinde bağlantıları olan, bağımsız onaylanmış muhasebecilerinin, hukuk firmalarının ve uluslararası iş ortaklarının oluşturduğu İngiltere’nin önde gelen birliğiyiz.


Bir küresel pazarda başarı yerel bilgi geliyor. Uluslararası yapısı sayesinde IAPA üye firmalara, yerel yönetmeliklere -kültürü ve geleneklere- ilk elden bilgiye anında ulaşmayı, erişimi sağlar, bu olası sınır ötesi belirsizliklerin kaldırılmasını ve gerçek iş geliştirme olanaklarının artırmasına olarak tanır. Amacımız, üyelerimize ve müşterilerine 'birlikte daha iyi beraber olmalarına' yardımcı olmaktır. Bunu başarmak için üyelerimize, müşterileri için daha iyi bir hizmet sunmalarına yardımcı olan çeşitli şekillerde destek veriyoruz.

Gücümüz

Bugün birliğimiz yaklaşık 150.000 işletme müşterisine hizmet veren 500'den fazla iş ortağı ile İngiltere'de yaklaşık 150 üye ofisi bir araya getiriyor. Yaklaşık 70 ülkedeki uluslararası bağlantılar, üyelerimize tüm dünyadaki uzmanlığa erişmelerini sağlıyor.


Kaliteye dayanan bir birlik olarak, yönetimimizden gurur duyuyoruz ve performansımızı sürekli gözden geçirdiğimizden emin olmanızı sağlıyoruz.