IAPA

IAPA

IAPA, sektör veya konumu ne olursa olsun, çeşitli bir yelpazede ile müşterilerine profesyonel, kapsamlı ve uygun maliyetli iş çözümleri sağlayan bağımsız muhasebe ve iş danışmanlık firmaları olan üyelerine destek vermeyi amaçlayan küresel bir birliktir.


Bir küresel pazarda başarı yerel bilgi geliyor. Uluslararası yapısı sayesinde IAPA üye firmalara, yerel yönetmeliklere -kültürü ve geleneklere- ilk elden bilgiye anında ulaşmayı, erişimi sağlar, bu olası sınır ötesi belirsizliklerin kaldırılmasını ve gerçek iş geliştirme olanaklarının artırmasına olarak tanır.

IAPA’nın başarısının temeli; hem önemli bireysel düzeyde, etkili, sürdürülebilir iş çözümleri sunan kişisel hizmet verilen değerinin, hem de küresel üyeleri arasında destek gücünün olmasından gelir.Geçmişi

1979 yılında kurulan, IAPA 60 ülkede ofisleri ile 220 ​​civarında üye firmaları kapsar.

Üyelik toplam ücret geliri göre:

  • Dünyanın en büyük 25 küresel muhasebe örgütleri arasında yer almaktadır
  • Yıllık cirosu 1 milyar US $ ı aşmaktadır


Üye Firmalar

Her IAPA üyesi uluslararası kabul görmüş muhasebe niteliklere sahip bireyler tarafından sahibi olduğu bağımsız olarak kontrol edilen bir firmadır. IAPA’ya kabul sıkı uygunluk kriterlerine tabidir ve yapıya katılan her üye firma IAPA’nın profesyonellik ve bütünlük konularındaki yüksek standartlarını korumayı taahhüt eder.IAPA, müşterilerinize nasıl yardımcı olabilir?

Eğer muhasebe hizmetleri veya işiniz konusunda danışmanlık veya yardım arıyorsanız – bu yardım yeni pazarlara girmek, mevcut olanı genişletmek konularında olabilir veya kendi iç piyasanızda ya da daha uzakta olabilir- sadece bir IAPA üyesi bir firma ile iletişime geçerseniz size yardım etmemiz mümkün olacaktır.